Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

“www.anadolurisk.com.tr“ web sitesinde yer alan içeriğin 5846 Sayılı FSEK’un 21-25 maddelerinde sayılan tüm mali hakları, aksi açıkça belirtilmediği sürece münhasıran Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi’ne aittir. Web Sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetler, Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi tarafından önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir. Kullanıcılar bilgi ve malzemeleri, sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilir. Web Sitesinin içeriği, Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi’nin yazılı izni olmaksızın kısmen ya da tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, satılamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, ticari bir amaçla kullanılamaz. Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi’ne ait Web Sitesinde yer alan içerik aşağıdaki şartlarla, kullanılabilir:

1. “www.anadolurisk.com.tr” web sitesinde yer alan içerik, tamamen kişisel, ticari olmayan ve bilgi verme amacıyla kullanılabilir.
2. “www.anadolurisk.com.tr” web sitesinde yer alan içerik, Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi’ne yazılı başvuru yapılarak, yazılı olumlu yanıt alınmadan, ticari amaçla kullanılmaz veya değiştirilemez.
3. Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi’den gereken iznin alınması halinde, alıntı yapılan tüm içerik üzerinde aşağıdaki ibare yer almak zorundadır. “Copyright © 2012 - Tüm Hakları Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi’ne aittir.”

Sorumluluk
“www.anadolurisk.com.tr” web sitesinde yer alan içerik, sadece tanıtım ve bilgilendirme amacı ile sınırlı olup, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Web Sitesi ve içeriği özenle hazırlanmıştır ancak Web Sitedeki bilgiler, konuyla ilgili profesyonel danışmanlığın yerini almayacağı gibi; bundan yararlanmak isteyenler için, hiçbir şekilde bir hak veya Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi bakımından bir taahhüt içermez. Bu nedenle, Web Sitesinde yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve surette kullanmadan önce, konuyla ilgili doğrudan şirketimizle veya profesyonel danışmanınızla görüşmenizi tavsiye ederiz. Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi, “www.anadolurisk.com.tr“ web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru olması için gerekli çabayı göstereceğini temin etmekle birlikte, Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi’in bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği ve tamlığı konusunda açık veya zimni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi Web Sitesinde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu nedenle Web Sitesi Kullanıcılarının, “www.anadolurisk.com.tr” web sitesinde yer alan bilgiler ya da sadece bu bilgilere dayanarak yaptığı işlemler veya Web Sitesine ulaşılamaması sonucu doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarara uğraması halinde, Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi, bu kayıp veya zarar nedeni ile hiçbir nam altında sorumlu değildir.